ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OGRODZEŃ

Ogrodzenia frontowe

Ogrodzenia frontowe

Nowoczesne ogrodzenia frontowe cechuje bogate wzornictwo przy jednoczesnym wysokim zabezpieczeniu przed korozją. Ogrodzenia wykonywane są w wersji OCYNK lub w DUPLEX. Zabezpieczanie antykorozyjne  powłoką cynkową odbywa się poprzez kąpiel w ciekłym cynku o temp. 440-460 °. Proces ten powoduje powstanie zjawiska dyfuzji tzn. stal i cynk wytwarzają wspólna warstwę stopową, na której odkłada się warstwa czystego cynku.

System DUPLEX polega na nałożeniu na uprzednio ocynkowany metal lakieru proszkowego. Powłoka malarska jest nakładana na elementy metalowe, które po procesie cynkowania ogniowego są poddawane obróbce mechanicznej, polegającej na chropowaceniu powierzchni. Zmatowienie powierzchni umożliwia najwyższy stopień przyczepności farby, dzięki czemu uzyskujemy niezwykle trwałą, podwójnie zabezpieczoną powierzchnię.

Jakość i zabezpieczenie antykorozyjne są najistotniejszymi czynnikami, które prócz estetyki mają największe znaczenie przy wyborze ogrodzenia zarówno do firmy, jak i na posesję prywatną. Wszystkim klientom decydującym się na zakup ogrodzenia zależy zarówno na estetyce, jak i na wieloletniej trwałości ogrodzenia. nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.

  PRZĘSŁO MALACHIT od  639,60zł

PRZĘSŁO MALACHIT od  639,60zł 
PRZĘSŁO AMETYST od 290,28zł

      PRZĘSŁO AGAT od 236,16zł                    PRZĘSŁO SZMARAGD od 341,91zł                                                                                 PRZĘSŁO SZMARAGD od 341,91zł

   PRZĘSŁO NEFRYT I od 301,35zł                           PRZĘSŁO ONYKS od  330,87zł       PRZĘSŁO TOPAZ I od 496,92zł

    PRZĘSŁO TOPAZ II od 510,45zł      PRZĘSŁO SZAFIR I od 434,19zł                     PRZĘSŁO SZAFIR II od 500,61zł

   PRZĘSŁO OPAL od 372,69zł             PRZĘSŁO JASPIS od 501,84zł                     PRZĘSŁO MALACHIT od 639,60zł

 

 

Proponujemy także kilka wariantów konserwacji antykorozyjnej: malowanie natryskowe, cynkowanie, cynkowanie i malowanie proszkowe oraz piaskowanie i malowanie proszkowe. Dzięki podzespołom najwyższej jakości nasze bramy otwierają się lekko pomimo swojej niejednokrotnie ogromnej wagi. Napędzanie bram automatyką. W przypadku zlecenia kompleksowego wykonania ogrodzenia całość wraz z bramą i furtką stanowi jednolity kolorystycznie oraz wizualnie wzór.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.