ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OGRODZEŃ

Ogrodzenia frontowe - Głogów i okolice

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości ogrodzenia z pustaka łupanego pochodzący od znanych i cenionych polskich producentów takich jak: Drewbet, Joniec.

 Ogrodzenia z pustaka  łupanego  to rozwiązanie, które zapewnia szybki i trwały efekt finalny. Elementy ogrodzenia wykonane są  technologią wibroprasowania  charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne  są mrozoodporne, niepodatne na wilgoć oraz działanie promieni UV. Pustaki posiadają ozdobne, łupane lico, które imituje strukturą naturalny kamień. Dostępne są w  szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na wiele możliwości wykorzystania ich w rozmaitych aranżacjach, idealnego dopasowania do architektury. Wymiar oraz kształt bloczków stwarzają również ogromne możliwości aranżacyjne: od delikatnych, minimalistycznych ogrodzeń po okazałe, masywne mury. To wszystko sprawia, że nasze ogrodzenia łupane to doskonała inwestycja na wiele lat. Będą Państwo usatysfakcjonowani mogąc wybierać spośród kilku różnych systemów różniących się od siebie stylem, kolorystyką i sposobem wykończenia.

 

Joniec

Firma JONIEC to wiodący producent ogrodzeń betonowych w Polsce.   Specjalnością firmy są  ogrodzenia łupane. Firma Joniec opracowała je, a następnie wdrożyła  z myślą, aby jak najdoskonalej i jak najwierniej oddać wygląd kamienia łupanego. Sztandarowym produktem  tego typu jest system GORC de Luxe oraz GORC Supreme dostępne w dwóch wymiarach pustaków 22x38x16 cm oraz 38x38x16 cm.

 Ogrodzenia łupane GORC de Luxe dostępne są  w wielu wersjach kolorystycznych, a także w multicolorach: Vera, Onyx, Golden oraz Piryt. Onyx to melanż dwóch kolorów- piaskowego i czarnego. Z kolei Golden łączy barwy jesieni, a Piryt odnosi się do kremowo szarej tonacji. Kolorystyka ogrodzeń wspaniale komponuje się z zielenią ogrodów i elewacją budynków.

 Ogrodzenia łupane Gorc Supreme  to kolejne nawiązanie do struktury piaskowca. W jego skład wchodzą jednoelementowe bloczki słupkowe oraz bloczki podmurówkowe. Krawędzie bloczków są fazowane i połączone bloczki tworzą estetyczne wiązania. Wszystkie boki elementów posiadają powierzchnie łupane nawiązujące do autentycznego łamanego piaskowca. Ogrodzenie produkowane jest w kolorach: Piryt i Vera oraz w kolorze piaskowym.

 

Drewbet

Firma Drewbet istnieje od 1995r i jest  to  wiodący producent ogrodzeń betonowych w Polsce. Estetyka,  trwałość  i doskonała jakość którymi cechują się  wyroby firmy pozwalają na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych, przemysłowych oraz ogrodów. Prostota konstrukcji  ogrodzeń umożliwia samodzielny, szybki i łatwy montaż.

DREWBET FENCE SYSTEM to zestaw idealnie dopasowanych elementów wykonanych w technologii wibroprasowanego betonu, opracowany na potrzeby budownictwa wraz z zestawem elementów uzupełniających. System pozwala na wykonanie ogrodzenia, pełnej elewacji, garażu, budynku gospodarczego lub elementów aranżacji ogrodu, w krótkim czasie oraz bez względu na nierówności podłoża. Elementy ogrodzeń dostępne są w pustaku łupanym oraz  kształtce łupanej. Występują  w kilku wymiarach PUSTAK ŁUPANY  8 o wymiarach 8x38x38 i 8x22x38, PUSTAK ŁUPANY  16 o wymiarach 16x38x38,16x22x38 cm  oraz siedmiu atrakcyjnych kolorach dają nieograniczone możliwości aranżacji. Firma Drewbet opracowała również  nowy/mieszany  sposób układania pustaków łupanych oparty na  elementach ogrodzeniowych z serii DREWBET FENCE –  DREWBET PREMIUM PATTERN, który  tworzy niespotykany i zadziwiający efekt. DREWBET PREMIUM PATTERN to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących się wyróżniać przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego stylu.

Ogrodzenie DREWBET FENCE z kształtek łupanych to rozwiązanie które cechuje estetyka  nawiązująca do klasycznej cegły lub drobnego kamienia. Zaletą kształtek jest łatwy montaż, możliwość tworzenia dowolnych kombinacji i łączeń oraz doskonałe parametry użytkowe. Ogrodzenia z kształtek łupanych składają się z kilku prostych w montażu elementów tworzących moduły konstrukcyjne. Elementy pozwalają na tworzenie różnych 6 konstrukcji, w tym barów, kolumn, elementów altan, grillów czy niskiej zabudowy ogrodu w bogatej gamie kolorystycznej.

 

Ogrodzenia frontowe realizujemy najczęściej dla klientów z miast: Głogów, Lubin, Polkowice, Przemków, Sława i okolic.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Opieka nad stronami WordPress: wpdoktor.pl